Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Follow Us

Bienale Gibanica & Moving Balkans Showcase 

Prijavi se v prostovoljsko ekipo 12. edicije Bienala sodobnih plesnih umetnosti – GIBANICA in 1. edicije MOVING BALKANS!

Iščemo nadobudne entuziaste sodobnega plesa, ki bi pomagali pri organizaciji festivalov Gibanica in Moving Balkans, od 6. do 12. maja 2025. Dogodki bodo potekali na različnih lokacijah v Ljubljani in njeni okolici.

V prostovoljsko ekipo vabimo vse, ki so željni_e novih izkušenj in znanj s področja plesne produkcije, festivalske operative, dela z gosti in še, in še.

Prostovoljci_ke lahko izbirajo med naslednjimi zadolžitvami:

  • Delo z gosti in ustvarjalci 
  • Delo na info točki
  • Operativa na lokacijah bienala 
  • Upravljanje družbenih omrežij 
  • Foto dokumentacija dogodkov
  • Prevoz stvari in ljudi
  • Tehnika 
  • DJ (ja, DJ!)

Pogoj za sodelovanje je starost 18+. 

Prostovoljsko delo poteka v več izmenah, urnik pa prilagajamo glede na razpoložljivost prostovoljcev_k. Prednost za sodelovanje bodo imeli_e prostovoljci_ke, ki so lahko na festivalu več dni. Izmene trajajo približno štiri ure na dan.

V zameno za sodelovanje ponujamo brezplačen obisk dogodkov, obrok in vpogled v pestro dogajanje sodobno plesnih aktivnosti v zakulisju bienala. Po opravljenem prostovoljskem delu vam lahko pripravimo uradno potrdilo in smo vam večno hvaležni.

Prijave zbiramo preko spletnega obrazca.

Rok za prijavo je 28. februar 2025.

Za več informacij glede prostovoljstva nam lahko pišete na: dsps.prostovoljstvo@gmail.com

Več o programu Gibanice tukaj

Več o programu Moving Balkans tukaj.

Veseli bomo vaše družbe in pomoči pri soustvarjanju plesnih dogodkov!